Domov > Blog  > První zkušenosti z lezení bouldering --- AURORA TEAM
Certifikace
Poslední zprávy

Klasifikaci a certifikaci lyžařské helmy

Lyžařské helmy z oboru ochrany k odlišení: TŘÍDY A a TŘÍDY B. Evropský standard CE EN1077 rozdělena na lyžařské helmy TŘÍDY A a TŘÍD...

Tři materiály použité ve vnějším plášti přilby

Jako ochranné zařízení, helmet se používá k ochraně hlavy nositele v případě nehoda. Může redukceE zranění, dokonce zachraňovat život...

Nová přilba pravidlo je nevědecká

MYSURU: Členové Asociace týká, a informovaných občanů, Mysuru a dalších podobně smýšlejících organizací uspořádala setkání na Insti...

EU Declaration of Conformity

Declaration of Conformity-Module.pdf

Jste reálná horolezec?

Jste reálná horolezec? Ahoj všichni, dobrý den! Dnes, ať's mluvit o skutečné horolezce. V těchto dnech, které se označují za horolezci, ale...

Dobré zprávy z Číny přilbu továrna - naše oceněné

To je velmi šťastná věc. před 60 dny přilbu továrna v Číně Webové stránky soutěže se zúčastnili, dnes je den konec hry. Radost, v tét...
Kontaktujte nás
Aurora Sports Limited. Office & Show Room: # 1501-1503, Hechengshiji budova, Wuhe Avenue, \ t Bantian město, Dloudgang District, S... Kontaktujte ihned

První zkušenosti z lezení bouldering --- AURORA TEAM

Dobrý den, Moji přátelé, To je Nicole od Aurora Sports, tady Doufám, že všichni strávili příjemný Vánoce s rodinou a šťastný nový rok, srdečně přivítat vás a přání všeho nejlepšího pro štěstí a hodně štěstí v příštím roce.

Během vánočního období, náš tým Aurora šel ven pro bouldering lezení, které nám přinesla velký nádherný den se bouldering lezecká stěna je asi 20 metrů vysoká, je to naše první čas vylézt na takové vysoké bouldering lezecké stěny, jako dívka, byli jsme všechny velmi bála, slabé ruce, kolena slabý a velmi bolestivé, ale Aurora tým je za sebou a udržet výkřik "Pojď, pokračuj, můžete to udělat!" jsme weared naší vlastní společnosti lezeckou helmu (vyvinuté a vyráběné naší vlastní továrně), který přinese mi velký pocit bezpečí, nikdy jsem si myslel, že můžu dostat na vrchol jako já jsem velký strach z výšek a beztíže, je to úžasné l udělal to.

Všichni společníci ve městě Aurora týmu byli velmi unavení, ale velmi velmi šťastný, protože této zkušenosti, budeme silnější, l konečně pochopili, proč je většina zahraničních zákazníků jsou láska na dobrodružství a mají vášeň život, mladý postoj a podstupování rizika ducha , bychom se měli poučit se z nich.

A také, jsem pochopit, proč požadavky horolezecké přilby je takový velký, a proč naše This horolezectví / resuce ochrannou přilbu je takový populární na trhu, a althought jsme uspořádali výlet pro boulderingu lezení, ale také dostal pořadí 206pcs helmu ze záchranného týmu, jak krásný den pro náš tým, a teď Jsem pyšný na naší společnosti a poslání produkt, doufáme, že naše této záchranné ochranná přilba napomůže větší záchranný tým a horolezecké uživatelům 100% bezpečnost a krásný život.

V ten den, AURORA tým měl dobrou večeři spolu, a vzal spoustu pěkných obrázků, opravdu dobré.

V novém roce, Nicole Tady jsem vám zaslat své přání všeho nejlepšího, Šťastný Nový Rok! Boj pro rok 2016! A já oceňuji všechno l setkali, díky mé rodině, díky Aurora, díky mým všechny zákazníky, doufám, že vaše přilba firma bude lepší a lepší.

Pokud se chcete také podělit o své lezeckou helmu do vaší země, prosím, neváhejte a kontaktujte mě, tady je moje kontaktní informace.

Aurorasports Limited

Telefon: +86 (0) 755 2304 8882                  
Mob: +86 (0) 18123773632   
Webové stránky: http://www.helmetsupplier.com/

Skype: nicole20138829       

E-mail:  nicole@aurorasport.com